Інформація щодо діяльності

Музей народознавства

    В 2005 році в закладі під керівництвом директора ліцею Алевтини Ключинської та вчителя Інни Бондаренко  був створений музей народознавства, завданням якого є створити атмосферу затишної української оселі. Здавалося б стільки всього про традиційну українську хату відомо, стільки наукових та етнографічних праць написано, але все ж лишається багато невідомих широкому загалу знань та фактів про житло українців. Хата - не просто дім в якому проживала сім’я, це окремий всесвіт, де народжувалися, росли, закохувалися, одружувалися, господарювали та помирали.

Додаткова інформація

Закріплені за ліцеєм території обслуговування

30% учнів - діти з Полтавської ОТГ, 70% учнів - діти з інших ОТГ та районів Полтавської області

Наявність гуртожитків та вільних місць у них

Ліцей має два гуртожитки, вільні місця в яких відсутні.

Розмір плати за утримання вихованців

Психолого-педагогічна робота

  Психологічна служба мистецького ліцею працює згідно «Положення про психологічну службу системи освіти України», інших нормативно-правових актів, річного плану закладу, наказів та розпоряджень директора. Працівники служби – Л.І. Куторжевська, соціальний педагог, вихователь-методист, кандидат педагогічних наук, П.А. М’ясоїд, практичний психолог, спеціаліст вищої категорії, кандидат психологічних наук.

Навчально-виховний процес

    Навчально-виховний процес в ліцеї відбувається на основі нормативно-правових актів і регламентується робочим навчальним планом, складеним на основі "Типового навчального плану" згідно до Закону України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Національної доктрини розвитку освіти", постанови КМ України "Про затвердження Державного стандарту базової, та повної загальної середньої освіти", рішень колегії МО України від 25.12.2008 р., на основі "Типового навчального плану початкової школи з українською мовою навчання", "Типового плану для ор