Закріплені за ліцеєм території обслуговування

30% учнів - діти з Полтавської ОТГ, 70% учнів - діти з інших ОТГ та районів Полтавської області

Наявність гуртожитків та вільних місць у них

Ліцей має два гуртожитки, вільні місця в яких відсутні.

Розмір плати за утримання вихованців

Розмір плати за утримання вихованців в закладі визначається згідно «Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», затвердженому Наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002р. №667 у розмірі 20% середньомісячного сукупного доходу на одного члена сім’ї.

Будівлі ліцею (І поверх навчального корпусу, гуртожиток та їдальня) облаштовано пандусами, що дає можливість навчатися дітям з особливими освітніми потребами.

Бюджетні кошти загального фонду, виділені на утримання закладу у 2022 році в сумі 21093,66 тис. грн, були використані максимально раціонально
- з них витрачено на:
12883,9 тис. грн – фонд заробітної плати,
6579,1 тис. грн – комунальні послуги,
320,89 тис. грн – матеріальні витрати,
18 тис. грн – медикаменти,
29,94 тис. грн – продукти харчування,
1256,72 тис. грн – послуги, крім комунальних,
5,1 тис. грн – соціальне забезпечення.

Враховуючи вимоги воєнного часу, було проведено поточний ремонт з облаштуванням підвального приміщення (укриття) на суму 657,45 тис. грн.

У 2022 році була отримана благодійна допомога у вигляді талонів на дизельне паливо на суму 32,88 тис. грн.